ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:Představení lektorů na Cloggingovém týdnu

24.03.2008 Švestka Štefan 28317
letošní ročník tradičních seminářů na Šiklově mlýnu má nové i tradiční tváře. Posuďte sami v termínu 13. - 20. července 2008.
své lektory představuje Jeff Vašák.

Hanka Imrichová

clogging

je šéfová (doufám) a choreografka (doufám) jedné z našich nejlepších (doufám) tanečních country skupin – Black and White Hodonín. To, že bude s Vámi celý týden na Šiklově mlýně diskutovat o choreografii, učit clogging a fígle jak vyhrávat Mistráky a Stodoly se už taky nemusí opakovat :-) Využijte toho!!

Honza „Jan“ Kudláček

clogging

je šéf a choreograf a skvělý clogger z pražské taneční skupiny Klepeto. Je několikanásobný mistr ČR v cloggingu a pokud je mi známo, clogging takhle dlouho a komerčně nikdy neučil :-)Využijte toho, že Vám bude (doufám) plně k dispozici! Umí učit fakt dobře (jen o tom ještě neví) :-).

Jiří Jeff Vašák

country a hoedown

je šéfem (doufám) v taneční skupině Caramella od roku 1984. Americké týdny pořádá od roku 1990. Na Šiklově mlýně od roku 1995… Teď je rok 2008, tak si to spočítejte…

David „Medvěd“ Dvořák

square dance

se snaží již několik let callerovat tzv. square dance. Je členem Evropské asociace callerů, byl presidentem a coordinátorem České asociace callerů, callerem a členem skupiny Country Farrow, Sunday Squares a je hlavním callerem jednoho německého klubu square dance. Calleruje vše od Basicu až po tříčárkové C. Přesto si ze sebe dokáže dělat legraci, má rád Cimrmana a proto ho mám rád… Bude s námi zase!
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka