ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:UKÁZKOVÁ HODINA irských tanců taneční skupiny RYENGLE

26.02.2008 Švestka Štefan 30037
obrázek v článku Pardubice, KD Hronovická - ve čtvrtek 28. února od 18 hodiny pořádá Ryengle Ukázkovou hodinu irských tanců
Každoročně pořádá Ryengle dvě ukázkové hodiny. Jednu na konci ledna (letos mimořádně na konci února) a druhou na konci školního roku v červnu.

Tato speciální akce, kterou si pro Vás tanečníci připravili je určena všem případným zájemcům o irské tance, ale taktéž samozřejmě rodičům, babičkám, dědečkům a dalším rodinným příslušníkům.

Na letošní únorové ukázkové hodině - přesně 28. února od 18 hodiny v horním sále KD Hronovická - uvidíte mnohé z letošních nováčků jak pokročili ve svých "prvoirských" tanečních krůčcích. Hodina je věnována taktéž, aby se s tancováním a výukovými metodami seznámili rodinný příslušníci, ale i další zájemci o tento populární taneční směr.

Uvidíte nácviky a tréninkové kroky, ale i hotové choreografie, které Ryengle již zařadila do svého pestrého repertoáru. Jako příklad Vám můžeme uvést novinku letošního školního roku - kankán a nováčkové poprvé zatancují svůj naučený tanec - Basic Reel a další.

Mnozí neví kolik dřiny a potu tento nádherný a stále populárnější taneční styl stojí. Pod pokličku nejen tréninkových metod, ale i cílů a směru taneční skupiny Vás nechají nahlédnout současní vedoucí taneční skupiny. Především Vám však představí skvělou taneční partu, která táhne za jeden provaz a chce dotáhnout irské tance v Pardubicích a své taneční umění ještě dále.

Pokud jste někdy uvažovali o tancování irských tanců, tak vězte, že je to nejlepší příležitost jak se s nimi seznámit. Na vlastní oči a zdarma na zmiňované Ukázkové hodině. Těšíme se na Vás!Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku