ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 16.06.2024
Svátek má Zbyněk

Odběr novinek emailem:
Email:Lord of the Dance přesunut ze Zimního stadionu v Hradci Králové do ČEZ Arény Pardubice

25.02.2008 Švestka Štefan 30965
Irská taneční show Lord of the Dance, která se bude konat v rámci turné po Česku 13. 3. 2008, se přesouvá ze Zimního stadionu v Hradci Králové do ČEZ Arény Pardubice
Prohlášení spolupořadatele 79PROMOTION:

Vážení diváci,

Omlouváme se Vám, ale byli jsme nuceni z technických důvodů taneční představení Lord of the Dance, 13. 3. 2008 přesunout ze Zimního stadionu v Hradci Králové do ČEZ Arény Pardubice.

Náročné požadavky zahraničního managementu souboru nebylo možné v Královehradecké hale zajistit. Věříme, že přesunutí konání akce do 25 km vzdálených Pardubic nebude pro diváky překážkou. Začátek koncertu je ve 20.00 hodin a zůstává nezměněn.

Vstupenky zakoupené na toto představení zůstávají v platnosti. Označení jednotlivých sektorů bude upraveno podle systému prodaných vstupenek do původních prostor. Bohužel rozložení řad a sedadel neodpovídá Pardubické hale, proto nebude možné zachovat místenkové sezení, ale bude zachováno označení sektorů (např.: B, C, D, E…). Žádáme tedy diváky, aby přišli na představení včas a předešli tak možným komplikacím. Díky kapacitě Pardubické haly, bude každý sektor poskytovat více míst k sezení než kolik do něho bylo prodáno vstupenek. Při vstupu do arény, obdrží každý divák program představení a jeho součástí bude plánek haly s rozmístěním sektorů, dále pak budou označené sektory přímo v hale a u těchto sektorů bude stát dobře označený pořadatel.

Ještě jednou se omlouváme za případné komplikace, diváky můžeme ubezpečit, že představení Lord of the Dance nebude mít nižší úroveň, ba naopak a bude odvedeno profesionálně. V případě, že nám zůstanete věrni a navštívíte naše představení přejeme hezký zážitek.

Další informace najdete na: www.79promotion .cz

Dotazy zasílejte na: info@79promotion.cz

Děkujeme za pochopení.

Spolupořádající agentura 79 Promotion s.r.o.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku