ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 04.10.2023
Svátek má František

Odběr novinek emailem:
Email:Country tancování v Chorvatsku - 18.7. – 27.7. 2008

24.01.2008 Švestka Štefan 21785
Ivan Bartůněk zve opět na letní country tancování v Chorvatsku. Spojte lenošení u moře s příchutí country tanců!

Místo: kemp Dole je jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších kempů na pobřeží Makarské riviéry, vzdálené cca 4 km jižně od Živogošče. Rozkládá se ve stínu hustého piniového háje pod majestátnými vrcholy pohoří Bikovo, u překrásné oblázkové pláže.

Ubytování: zařízené chatky jsou umístěné ve vzdálenosti cca 80 m od moře, na klidném místě. Chatky jsou nové, v předloňském roce postavené z kvalitního dřeva. Každá chatka má 4 – 6 lůžek (každé lůžko je vybavené polštářem a přikrývkou(. Chatky o celkové obytné ploše cca 30 m2 disponují dvěma samostatnými ložnicemi (každá pro 2 osoby) a obytnou místností s palandou pro 2 osoby. Chatka je dále vybavena el. Osvětlením, zásuvkou 220V a zařízeným kuchyňským koutem, který je umístěn v obytné místnosti (el. Vařič, lednička 120 l – 140 l s mrazákem, nádobí a příbory. Součástí chatky jsou také úložné prostory, terasa k večernímu posezení a plastový nábytek. Ke každé chatce je k dispozici parkovací místo. Chatky nejsou vybaveny sociálním zařízením. WC, sprchy a umývárny jsou společné v kempu ve vzdálenosti cca 30 m od chatek. K vybavení kempu patří recepce, restaurace, snach bar, malá prodejna potravin a stánek s ovocem a zeleninou. Pro sport lze pronajmout 4 tenisové kurty s umělým povrchem.

Strava: vlastní – každá chatka má k dispozici zařízený kuchyňský kout (viz ubytování).

Vzdálenost od moře: cca 80 m.

Pláž: kemp se nachází nad překrásnou a dlouhou oblázkovou pláží s pozvolným přístupem do moře, které patří k nejkrásnějším na Makarské riviéře. Dále po pobřeží oběma směry najdeme několik nádherných intimních a malých pláží umístěných mezi skalami.

Zdravotní péče: první pomoc v místě pobytu.

Delegát: v místě pobytu jsou zajištěny služby delegáta CK Tušla.

Fakultativní výlety a služby: Výlety lodí – ostrovy Hvar a Korčula, fish piknik. Výlety autobusem- Makarská, Split, Dubrovník, vodopády Kravina, Medjugorje, Mostar aj. Ostatní – pohoštění v typické horské usedlosti aj.

Výlety a služby se organizují místní turistické kanceláře prostřednictvím delegáta CK Tušla. Bližší informace v CK.

CENÍK:

Při 6 os. v chatce
Odjezd nástup pobytu ukončení pobytu příjezd počet nocí cena na osobu
18.7. 19.7. 26.7. 27.7. 7 2.899,-

Cena zahrnuje: ubytování v chatkách na uvedený počet nocí, spotřebu vody a elektrické energie,služby delegáta v místě pobytu, pojištění pro případ úpadku CK a také Taneční program s Ivanem Bartůňkem dvakrát denně.

Cena nezahrnuje: zejména dopravu (možno přiobjednat, viz příplatky fakultativní), pobytovou taxu, cestovní pojištění (možno sjednat samostatně s CK), povlečení, závěrečný úklid a nic co není výslovně uvedeno.

Příplatky fakultativní: + 2 099,-Kč – doprava klimatizovaným autobusem z Brna (ostatní odjezdová místa za příplatek) + 1 470,-Kč/os – 7x večeře, + 2 100,-Kč/os – 7x polopenze, + 3 150,-Kč/os – 7x plná penze.

Příplatky povinné: + 40,-Kč/os/noc – pobytová taxa – osoba starší 18 let, + 20,-Kč/os/noc – dítě 12-18 let. Dítě do 12 let pobytovou taxu neplatí.

Celková cena na osobu včetně dopravy autobusem a pobytové taxi


2 899,- + 2 099,- + 280,- = 5 278,- KčKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku