ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 10.12.2023
Svátek má Julie

Odběr novinek emailem:
Email:Přihlašování na nový ročník tábora je v plném proudu

07.01.2008 Švestka Štefan 22686
obrázek v článku první týden v novém roce přinesl rovnou 10 táborníků!
Nové téma, které jsme připravili pro letošní sezonu jsme ještě pořádně nedokázali zpropagovat, ale to našim starým známým táborníkům nevadí. Z nich se totiž v prvních dnech roku 2008 rekrutují účastníci dalšího ročníku letního tábora Ryengle tentokrát s pořadovým číslem 15.

Tábor pojme maximálně 60 účastníků
Kapacita tábora je jako každý rok omezena počtem stanů a taktéž únosnou hranicí pro hladký průběh organizace celého tábora. I letošní ročník pojedeme na první běh, který letos začne v sobotu 28. června a končí opět v sobotu 13. července.

Téma tábora je Trosečník
Vedle nového téma máme potěšující novinku v podobě navrátilce Davida Kantora. David (alias Dejf Ukrutný, Věstonická Venuše, Obelix a další nezapomenutelné táborové postavičky) se po dlouhé době rozhodl vrátit na celý běh tábora. V roli sporťáka nás provede celou programovou částí letošního ročníku.

Minulé ročníky jsme Vás informovali každý den táborovým zpravodajstvím. Tento rok nebude jiný a navíc si už nyní můžete podívat na Výpis táborníků.

Přihlášku na tábor můžete stáhnout na našich stránkách v sekci DOWNLOADKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka