ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2021
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:COUNTRY DANCE FESTIVAL JASANA BONUŠE

09.10.2000 Švestka Štefan 17308
tradiční festival skupiny Dvorana Country Dancers Praha
V pražském Sokolu se ve dnech od 13. do 15. října 2000 koná CDF Jasana Bonuše a DVORANA CUP 2000.

Jak jsme již zvyklí od Dvorany Country Dancers Praha, který je hlavní pořadatel, je celá akce doprovázena tanečními semináři. Letos se k nám do České republiky přijede po delší době podívat pan Bob Dalsemer. Tento nejpopulárnější caller v USA nás bude vyučovat tradiční country tance a square dancing. Vedle tohoto lektora ze zahraničí musíme jmenovat i naši "skorokrajanku" Dr. Helenu Bradl, která bude na CDF vyučovat tance z různých oblastí Mexika. Další lektorku - Terezu Bachovou, již nemusíme představovat, snad jen patří dodat, že její parketou budou irské tance. Jitka Bonušová - zakladatelka taneční agentury Dvorana, nás naučí tančit tradiční country tance a skotské tanečky. Jan Pumpr bude tradičně vést clogging a tradiční country tance.

Každoročně je nedílnou součástí festivalu nesoutěžní přehlídka choreografií (vyjma cloggingu), která i letos nebude chybět. Cloggeři budou mít potom svou vlastní soutěž, kde jsou vyhlášeny kategorie od 11 do 17 let a 17 - x let.

Páteční i sobotní večer uzavře country bálem živá muzika - v pátek skupina Větrolam a v sobotu skupina Králíci. V rámci sobotního country bálu proběhne již zmiňovaná nesoutěžní přehlídka choreografií.

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na www.dvorana.cz, kde se dozvíte podrobnější informace.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku