ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 02.12.2023
Svátek má Blanka

Odběr novinek emailem:
Email:PR2007: Novinky festivalu kvůli kterým se vyplatí přijet

04.10.2007 Švestka Štefan 28387
obrázek v článku každý rok si pro Vás připravují pořadatelé nejrůznější novinky, kterými vyšperkovávají svůj festival. Jaké se chystají letos zjistíte právě teď
Největší novinkou je, že letos již velmi často skloňovaný Irský den nebude. Nahradili jsme jej dalšími country tanečními styly.

Konkrétně se letos můžete těšit nově na:
LINE DANCE (ve věkové kategorii 10-15 let a Hlavní)
CLOGGING (ve věkové kategorii Hlavní)

Rozšíření festivalu z pohledu rozšíření v country stylech je snad krokem správným směrem a již nyní před uzávěrkou registrujeme vyšší počet choreografií než jaký byl skutečný počet na loňském ročníku.

Dalším vylepšením se může pochlubit porota. Diskutovaný článek každé soutěže bude tvořen třemi nezávislými okruhy odborníků - na country, na line dance a konečně i na clogging.Dnes si ještě odpustím jejich jména. Vzhledem k rozsáhlému počtu členů těchto tří porot (přesto se některá jména budou v porotách prolínat), ještě nemáme ode všech potvrzení. V této chvíli již finišujeme a brzo je na našich stránkách zveřejníme.

Festival Pardubická Ryengle 2007 je v plných obrátkách i v přípravě programu, ale na ten si počkejte již brzo v jiném článku.

Ještě upozorníme, že uzávěrka do všech kategorií (COUNTRY, COUNTRY SHOW, LINE DANCE I CLOGGING) na festival Pardubická Ryengle je 15. října 2007!!!Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku