ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 01.03.2024
Svátek má Bedřich

Odběr novinek emailem:
Email:Kamelot bude slavit 25 let na festivalu Pardubická Ryengle!

10.09.2007 Švestka Štefan 35042
zahajovací páteční koncert bude legendární Kamelot s Romanem Horkým hrát v KD Hronovická
Pro páteční zahajovací koncert festivalu Pardubická Ryengle 2007 jsme si vybrali opravdou lahůdku, která to válí nejen na českých jevištích už 25 let!

Co sami o sobě píšou?

Kamelot

Je to dlouhá cesta ...
Začalo to v roce 1982 a vždycky to bylo o kytarách, o písničkách a o energii. Kamelot se nedá úplně přesně zatřídit do nějaké žánrové krabičky a je to asi dobře. Kamelot si udělal svůj vlastní styl a zvuk. Přesto je repertoár překvapivě barevný.
Kapelou prošlo tolik muzikantů, že někteří se mezi sebou ani neznají. Na basu hráli: Laďa Chromeček, Petr Rotschein, David Brom a Jíra Meisner. Na perkuse to rozjížděli: Antonín Šmídek, démonický Dědek - Jaroslav Kelly Zoufalý, Richard Lašek a rozevlátý Pavel Plch. Zpívali sestřenice Kudrnové. Na kytaru hoblovali: legendární Radek Michal, Viktor Porkristl, Marek Dráb a Roman Horký.
Ve studiu je zase nejvytíženější Petr Vavřík. I dalších hostou bylo neúrekom, namátkou, Milan Nytra, Vlasta Redl, Láďa Kerndl, Štěpán Smetáček, David Velčovský, Lenka Slabá, Karel Markytán, Ivo Viktorin, Jan Valendin, Jiří Stivín, Jarda Petrásek, Karel Macálka a tak dále, a tak dále ...

Roman Horký s Kamelotem

Kamelot se snaží vždycky na pódiu propojit mezi sebou i diváky, naladit se na stejnou strunu, a proto vystoupení často všechny strhne a to nás zřejmě na tom baví.


Lístky na tento skvělý koncert si můžete zakoupit v KD Dubina nebo v předprodeji v Městském informačním středisku.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku