ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2021
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:Nábor TCS Ryengle

28.08.2000 Švestka Štefan 15234
kdo chce tancovat v našem souboru?
Jistě jste zaregistrovali změnu obrázku na úvodní stránce. Přes určitou nejasnosnot celého obrázku lze poznat, že jde o náborový letáček do TCS Ryengle.

Je neuvěřitelné, že letos na tento plakátek reagovali především pánové !?! Zřejmě zapůsobila přes prázdniny naše hezčí polovina souboru a pánové se opravdu dostavili zatím na všechny taneční zkoušky.

Nábor však tímto nekončí, takže pokud máte aspoň základní taneční vzdělání, je vám mezi 15 - 20 lety a máte chuť do tancování (ale nejen tancování), přijďte mezi nás !!! Obzvláště vítáni budou mezi námi pohybově nadané dívky, které bychom mezi nově příchozí pány rádi přiřadili do páru. Nepohrdneme samozřejmě ani pány či celými páry.

TCS Ryengle Vám pomůže si osvojit základní dovednosti ve čtverylkových tancích, kovbojském stepu, klasickém country, mexických tancích, ale i v dalších tanečních směrech, které naše skupina tančí. Přijďte se sami podívat na zkoušky, které se odehrávají v KD Dubina Pardubice každou středu a neděli (St 18.00 - 20.00, Ne 17.00 - 20.00).Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku