ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 23.04.2024
Svátek má Vojtěch

Odběr novinek emailem:
Email:PR2007: On-line přihlašování spuštěno

15.06.2007 Švestka Štefan 33719
obrázek v článku téměř na začátku léta bylo otevřeno on-line přihlašování
S polovinou června, těsně před začátkem léta, přicházíme se spuštěním systému online přihlašování na festival Pardubická Ryengle 2007, který proběhne téměř za půl roku, za podstatně chladnějšího počasí, než máme v těchto dnech.

Pardubická Ryengle bohatší i chudší

Přejděme rovnou ke změnám, které můžete zaznamenat v přihlašovaných kategoriích. Irský den v ročníku 2007 nebude. O Irském dnu, důvodům které k tomuto kroku vedly a k další problematice irského tancování si můžete přečíst v jiném článku. Festival však bude bohatší o progresivnější taneční styly - clogging a line dance.

První novinkou ročníku 2007 je line dance, který se v minulých ročnících objevoval v kategoriích show. V letošním ročníku dostane vlastní kategorii - jak v Dětech 10-15 let, tak ve věkové skupině Hlavní nad 15 let.

Úplnou novinkou na festivalu je clogging. Kategorii cloggingu vyhlašujeme pro věkovou skupinu Hlavní nad 15 let.

Všechny novinky se samozřejmě týkají formací - jednotlivci ani páry nemohou soutěžit. Soutěžní řád a Propozice č. 1 již brzy uveřejníme v Download centru.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku