ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:Ryengle: letošní úspěšnou sezónu zakončí ukázková hodina

07.05.2007 Švestka Štefan 33953
chcete podpořit taneční skupinu Ryengle? chcete vidět čeho všeho dosáhli za letošní školní rok jejich nováčci? nebo se Vám jen líbí irské tance a chcete vidět jak se tancují v Pardubicích? Vám všem je určena ukázková hodina 12. června 2007 v KD Hronovická od 18 hodiny!
Letošní rok je pro irské tance taneční skupiny Ryengle opravdu velmi úspěšný. Chcete o tom vědět něco více? Čtěte tento článek a nebo se přijďte podívat naživo
12. června v 18 hodin do KD Hronovická.

Letošní školní rok jsme dosáhli těchto věcí:
(výčet není úplný)

1. pořídíli jsme dvě nové kolekce šatů
2. poprvé jsme se zúčastnili soutěže
3. zvýšili jsme díky náboru počet našich aktivních členů
4. zúčastnili jsme se bezpočtu vystoupení po celém Pardubickém kraji i mimo něj
5. zvýšili jsme povědomí o irských tancích a taneční skupině Ryengle

Dost statistických výčtů, co ve skutečnosti znamenají? V podstatě si letošní ročník mohou Ryengle vyvěsit jako nejlepší pro irské tance. Kolekce šatů jsme pořídili pro pokročilé tanečníky, ale i pro naše malé nováčky. Nováčci si již v nich odbyli svou úspěšnou premiéru. Starší taneční kolegové pokřtili své šaty třetím místem v soutěži Hronovské Jablíčko.

Díky náboru v září jsme navýšili počet členů na 20, kteří se aktivně podílí na soustředěních, zkouškách a dalších i netanečních akcích (např. návštěva Babylónu, skotských her na Sychrově, Český Šternberk a Kutná Hora, 10 let irského tance v pražské Tmobile Areně...).

Pokud bych z kalendáře tanečních vystoupení měl vybrat několik prestižních, tak bych jistě vybral vyhlášení sportovce Chrudimska za rok 2006, benefiční večer Den D, Zrcadlo umění, festival Pardubická Ryengle, ethno festival v Hradci Králové, Dožínky v Pardubicích a další i připravované akce jako je Dny Pardubického kraje a další...

Podařilo se nám postupně dostat do povědomí spojení dvou sousloví - irské tance a Ryengle Pardubice. Ryengle stále znamenají velmi silný pojem v country tancích a irští tanečníci jsou si vědomi tohoto odkazu a snaží se na něj navázat v tom nejlepších duchu jakém umí.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku