ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 01.03.2024
Svátek má Bedřich

Odběr novinek emailem:
Email:Soutěž O Rychnovský pohár propukne o víkendu!

17.04.2007 Švestka Štefan 26249
21. a 22. dubna 2007 proběhne zajímavá soutěž s velmi slušným obsazením
Týden se krátí od propuknutí jedné z největších tanečních soutěží v našem regionu. Plánovaná taneční soutěž se uskuteční 21. a 22. dubna 2007. V současné době je přihlášeno 58 tanečních vystoupení z 15 měst z ČR. Jsme rádi, že k nám zavítají taneční skupiny z Brna - Pohořelic, Hlinska, Trutnova, Hradce Králové, Pardubic, Náchoda, Nového Města nad Metují, Červeného Kostelce, Jaroměře, Týniště nad Orlicí a dalších. V současné době se na parketu ve Společenském centru vystřídá 758 tanečníků, ale to není konečný stav, protože kolektivy se mohou přihlásit až do pátku 20. 4. 2007. Přípravy jsou v plném proudu - rozdělení služeb, shánění pohárků, květin a diplomů pro nějlepší týmy, potvrzení účasti porotců, harmonogram pro pomocníky...

V pátek 13. 4. 2007 proběhla v Déčku další schůzka s rodiči a pomocníky z tanečního klubu. Chci předem moc poděkovat všem rodičům a tanečníkům TK Sollanc, kteří se aktivně zapojují do této soutěže. Vítězové se mají na co těšit!:-)

Během tohoto týdne vás budeme více informovat o přípravách, programu a harmonogramu jednotlivých vystoupení - proto sledujte naše stránky!:-)

Josef Solár

převzato ze stránek: Deckoviny.czKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku