ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 01.10.2023
Svátek má Igor

Odběr novinek emailem:
Email:PopBalet: Tance bez hranic

06.03.2007 Švestka Štefan 24821
obrázek v článku přihlašte se na každoroční akci se zahraničními lektory
Vážení taneční přátelé,

jako každé léto i letos organizujeme oblíbenou a tradiční taneční stáž TANEC BEZ HRANIC – už desáté setkání s předními světovými pedagogy současného moderního a jazzového tance. Seminář se koná v RS Blaník (11. – 25. 8. 2007), Louňovice pod Blaníkem, okres Benešov. První týden (11. 8. – 18. 8. 2007) Tance bez hranic je vedený výhradně zahraničními lektory. Jejich složení bude stejné jako loni – Tiffany Tregarthen a David Raymond z Kanady a Marco Quattrone z Itálie.

Druhý týden (18. 8. – 25. 8. 2007) budou mít tanečníci možnost trénovat s francouzskou choreografkou Florence Meregalli a předními choreografy naší taneční školy.

Účastníci si v přímém pracovním kontaktu s těmito uznávanými profesionály výrazně zlepší svou taneční úroveň a získají nové cenné zkušenosti. Tance bez hranic se každý rok účastní kvalitní tanečnice a tanečníci z různých tanečních škol, individuální zájemci a lektoři.

V loňském ročníku jsme si poprvé mohli vyzkoušet tancování na čerstvém vzduchu, které nám umožňuje zastřešené pódium s vysoce kvalitním povrchem a zrcadly, postavené speciálně pro tuto akci v areálu střediska. Pódium výrazně zvyšuje kvalitu tanečních lekcí. Letos se chceme zase o kousek přiblížit kvalitou k podobným stážím pořádaným v zahraničí (např. Calabria ARTEDANZA v Itálii).

Podrobnější informace se můžete dovědět na našich stránkách http://www.popbalet.cz/odkazy/tbh.htm . Přihlásit je se možné také tam, nejlépe do konce března z důvodů omezené kapacity.

Přejeme Vám pěkný den a s některými se těšíme v létě na shledanou.

PopBaletTeam
http://www.popbalet.cz
info@popbalet.cz
Tel.: +420 724 352 102
Tel.: +420 602 258 533Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku