ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:Country tancování v Chorvatsku 20.7. – 29.7. 2007

25.02.2007 Švestka Štefan 33139
Kemp Dole je jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších kempů na pobřeží Makarské riviéry, vzdálené cca 4 km jižně od Živogošče. Rozkládá se ve stínu hustého piniového háje pod majestátními vrcholky pohoří Biokova, u překrásné oblázkové pláže.
Ubytování: zařízené chatky jsou umístěné ve vzdálenosti cca 80 m od moře, na klidném místě. Chatky jsou nové, v loňském roce postavené. Každá chatka má 4 – 6 lůžek (každé lůžko je vybavené polštářem a přikrývkou). Chatky o celkové obytné ploše cca 30m2 disponují dvěma samostatnými ložnicemi (každá pro 2 osoby) a obytnou místností s palandou pro 2 osoby. Chatka je dále vybavená el. osvětlením, zásuvkou 220W a zařízeným kuchyňským koutem, který je umístěn v obytné místnosti (el. vařič, lednička 120 – 140 l s mrazákem, nádobí a příbory). Součástí chatky jsou také úložné prostory, terasa k večernímu posezení a plastový nábytek. Ke každé chatce je k dispozici parkovací místo. Chatky nejsou vybaveny sociálním zařízením. WC, sprchy a umývárny jsou společné v kempu ve vzdálenosti cca 30 m od chatek. K vybavení kempu patří recepce, restaurace, snack bar, malá prodejna potravin a stánek s ovocem a zeleninou. Pro sport lze pronajmout 4 tenisové kurty s umělým povrchem. Strava: vlastní – každá chatka má k dispozici zařízený kuchyňský kout (viz ubytování).
Vzdálenost od moře: cca 80 m.
Pláž: kemp se nachází přímo nad překrásnou a dlouhou oblázkovou pláží s pozvolným přístupem do moře, které patří mezi , které patří k nejkrásnějším na Makarské riviéře. Dále po pobřeží oběma směry najdeme několik nádherných intimních a malých pláží umístěných mezi skalami.
Zdravotní péče: první pomoc v místě pobytu.
Delegát: v místě pobytu jsou zajištěny služby delegáta CK Tušla.
Fakultativní výlety a služby: Výlety lodí – ostrovy Hvar a Korčula, fisch piknik. Výlety autobusem – Makarská, Split, Dubrovník, vodopády Kravica, Medjuugorije, Mostar aj. Ostatní – pohoštění v typické horské usedlosti aj.
Výlety a služby organizují místní turistické kanceláře prostřednictvím delegáta CK Tušla. Bližší informace v CK.

Cena zahrnuje: ubytování v chatkách na uvedený počet nocí, spotřebu vody a elektrické energie, služby delegáta v místě pobytu, pojištění pro případ úpadku CK. Dále pak dvakrát denně taneční program s Ivanem Bartůňkem.

Cena nezahrnuje: zejména dopravu (možno přiobjednat, viz příplatky fakultativní). pobytovou taxu, cestovní pojištění (možnost sjednat samostatněs CK), povlečení, závěrečný úklid a nic co není výslovně uvedeno.
Příplatky fakultativní: + 1 900,- Kč – doprava klimatizovaným autobusem z Brna (ostatní odjezdová místa za příplatek) + 1470,-Kč/os – 7x večeře, + 2 100,.Kč/os – 7x polopenze, + 3 150,-Kč/os – 7x plná penze.
Příplatky povinné: + 40,-Kč/os/noc – pobytová taxa – osoba starší 18 let, + 20,-Kč/os/noc – dítě 12 – 18 let. Dítě od 12 let pobytovou taxu neplatí.

Celková cena na osobu včetně dopravy autobusem
2 699,- + 2 099,- + 280,- = 5 078,-KčKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku