ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 04.10.2023
Svátek má František

Odběr novinek emailem:
Email:15. CSTCA Convention

13.02.2007 Švestka Štefan 23127
Ve dnech 20. až 22. dubna se koná v Ostravě - Porubě
Ve dnech 20. až 22. dubna se koná v Ostravě - Porubě 15. CSCTA Convention, kterou pořádá klub Extend Ostrava. Akce se uskuteční v areálu bývalého hornického učiliště, nyní Střední školy prof. Zdeňka Matějčka, 17. listopadu 1123, Ostrava - Poruba.

Taneční program je rozdělen do čtyř hal - dvě haly jsou vyhrazeny Square Dance, jedna Round Dance a jedna coutry tancům a Line Dance. Účinkují přední čeští a slovenští calleři, cueři a učitelé. Je možné se předregistrovat na adrese http://convention.tajgr.com/, kde se taktéž nacházejí bližší informace.

Convention 2005

Přespává se ve vlastních spacácích a na karimatkách v učebnách školy a stravovat se můžete ve školní jídelně (snídaně 40,- Kč, oběd 70,- Kč a večeře 65,- Kč, objednat předem) nebo v bufíku na místě.

Pokud jste se účastnili Convention před 2 lety ve Valašských Kloboukách nebo loni v Brně, víte, o čem je řeč. Jako ve dvou předchozích ročnících, tak i letos je jedna taneční hala vyčleněná pro Country Dance a Line Dance.

V pátek od 20 hodin zde bude country bál (bude přístupný i pro veřejnost) se skupinou Karavana, která hrála i v Kloboukách. Zveme příznivce ke strávení víkendu při tancování i výuce CT a LD, letos dáváme příležitost i našim začínajícím učitelským nadějím. Těšíme se na vás.

Za účinkující countryové haly Hanče Malcová, tel. 604 953 494"Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka