ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2021
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:Pardubická Ryengle 2000

04.07.2000 Švestka Štefan 14442
festival Pardubická Ryengle
V programu celého festivalu se začínají rýsovat velmi podstatné změny oproti minulému ročníku.

Je více než pravděpodobné, že počet soutěžících bude v sobotní soutěži ne-li vyšší, tak určitě stejný jako v loňském ročníku. Přesto, že to opět bude největší jednodenní country soutěž v České republice, je zde několik omezení v pravidlech, která neumožňují některým souborům ukázat vše, co v nich je.

Náplastí těmto souborům by měla být nedělní soutěž, která je obsažena v nedělním programu zvaném "Irský den". V nedělním programu bude vedle této soutěže, která proběhne od 12 hodin, taktéž seminář s irskou tématikou a po soutěžní přehlídce bude společný tanec s tanečními figurami, které budou k dostání s videem s dostatečným předstihem.

Pokud si sami stáhnete propozice na stránce, která je zvlášť určena pro festival Pardubická Ryengle 2000, uvidíte, že jsme museli (ač velmi neradi) zvýšit startovní poplatek z 300 na 500 Kč. Věříme, že to pro Vás nebude zase taková zátěž, protože v této ceně Vám nabízíme stejné možnosti jako festival loňský. Naopak k tomu přidáváme zmiňovaný IRSKÝ DEN, který by měl být vzhledem k oblibě irského tance, velmi aktuální a zajímavý.

I vy se můžete se svojí irskou choreografií přihlásit a zkusit soutěžit v nyní velmi populárním tanečním stylu. Pro tento ročník jsme nedělili kategorie klasické irsko a irský step, takže vyzkoušet můžete naprosto vše. Jistě jste si taktéž všimli, že na úvodní stránce je pro Vás připravena anonymní anketa, která nám bude prostřednictvím Vašich hlasů signalizovat Vaše náhledy na danou otázku. Těšíme se na Vaše případné náměty na vylepšení jakékoliv části festivalu Pardubická Ryengle 2000.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku