ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 23.04.2024
Svátek má Vojtěch

Odběr novinek emailem:
Email:Letní tábor Ryengle 2007: své stany opět rozbijeme ve známé lokalitě

15.01.2007 Švestka Štefan 32489
obrázek v článku 30. června - 14. července 2007 je datum, kdy se uskuteční 14 letní tábor pod vlajkou Kulturního sdružení Ryengle Pardubice
Letošní ročník se uskuteční potřetí ve vlastním vybavení a taktéž potřetí v oblasti obce Chlístovice u Kutné hory pod hradem Sion.

Možná by se mohlo zdát, že je brzo, možná by se mohlo zdát, že tábor dříme svým zimním spánkem, ale není tomu tak. Celotáborová hra je v těchto chvílích již dopilovávána pro účastníky letního tábora pod bedlivým dozorem autora Romana Junka. Táborový personál se chystá ke své druhé (únorové) schůzce a v oběhu je již příhláška.

Možná i toto pro některé není dostatečným impulzem se v těchto dnech přihlásit. Ale vězte, že i letos se tábor bude konat v maximálním počtu 55 účastníků z řad dětí. Letošní tábor bude obhospodařovat klasický personál - započítáni jsou vedoucí, instruktoři, zdravotník, kuchaři, hospodář a vedení tábora.

Letošní tábor bude dozajisté nejen pokračováním v řadě našich táborů, ale můžete se těšit i na nové hry - tentokrát ve stylu PRAVĚK.

Chcete i Vy Vaše děti poslat do Pravěku a svěřit je zkušeným vedoucím na prvních 14 dnů letních prázdnin? Neváhejte a volejte 602 225 985, kde se dozvíte vše, co potřebujete. V dohledné době se v této rubrice dočkáte i dokuntů potřebných pro tábor. Nejen prihlasku, ale i doporučený senzma věcí na tábor a nebo prohlášení o bezinfekčnosti.

Pod tímto článkem naleznete fotografie z posledního ročníku tábora. Novinkou minulého tábora bylo online zpravodajství z každého dne včetně fotografií. Online zpravodjaství určitě zachováme i letos. O co ho rozšíříme? Nechte se překvapit...Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka