ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 16.06.2024
Svátek má Zbyněk

Odběr novinek emailem:
Email:Před sobotní půlnocí...

02.12.2006 Švestka Štefan 31584
obrázek v článku půlnočním překvapení se rozloučí country část taneční skupiny Ryengle.
Ohnivá paráda, sestřihané filmové šoty a úžasná taneční choreografie Evy Táborské. To vše je na pořadu dne.

Co tomu předtím předcházelo? Nechci teď psát o víkendech strávených na přípravě půlnočního překvapení a ani o našich tanečních přátelích z Black and White Hodonín, kteří se s námi (moc děkujeme) tanečně již poněkolikáté podílejí. Chci napsat o letech a hodinách dřin, kterých se tanečníci naší skupiny na trénincích dobrovolně zúčastňovali. Chci napsat o soutěžích, festivalech, country bálech a nejrůznějších jiných akcích, které jsme za 16 let (od 1990), kdy tancujeme country navštívili. Chtěl bych napsat zde jména všech téměř dvou stovek našich bývalých členů, ale kdo by to kromě nás četl. Přesto jim patří vzdání holdu, protože i díky nim jsme dotáhli naši káru až sem.

Ale dále jsme už jsme řekli, že máme další povinnosti, které se bohužel s každodenním tanečním drilem bohužel nedají sloučit a tak jsme se rozhodli říci našemu country účinkování sbohem. Není to jednoduché. Každý, kdo tancuje delší čas pochopí. Půlnočním překvapením řekneme své ahoj.

Přesto jméno Ryengle bude nadále žít. Irská taneční část bude nadále tančit a zkoušet a kdo ví, třeba jednou najdeme pokračovatele v country tancích.....Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku