ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 24.07.2024
Svátek má Kristýna

Odběr novinek emailem:
Email:Festivalové perličky

01.12.2006 Švestka Štefan 33619
obrázek v článku nějaké kuriozitky a čísla
Festival Pardubická Ryengle 2006 se může chlubi nejvyšším počtem přihlášených choreografií - celkem 141 choreografií se chtělo dostat do soutěžního klání.

Největší počet strávníků zaznamenáváme na sobotní oběd, kdy 708 účastníků ponejvíce rozhodlo pro českou klasiku - kuřecí řízek a brambor.

Nejváženější (doslova a do písmene) trofej country tancování na české taneční scéně dostává prodloužený podstavec. Na fotografii v úvodu článku vidíte ještě straou verzi poháru. Ten však dostává prodlouženou část, kam se lepí nejlepší český taneční celek v hlavní kategorii country. Cenou trofej letos budeme předávat již po osmé a naštěstí s ním nemusíme posílat bodyguardy, tak jak to vídáme u jeho podstatně starší kolegy pro nejlepší hokejový tým v NHL - Stanley cup.

Letošní ročník je první, který je s online přístupem na internet - tedy veškeré informace by měly být opravdu rychle dostupné všem, kteří se o tento festival zajímají a nemohou se ho přímo účastnit.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku