ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 23.09.2023
Svátek má Berta

Odběr novinek emailem:
Email:Jednodenní seminář ŠPANĚLSKÝCH TANCŮ

25.10.2006 Švestka Štefan 32876
Brno Kohoutovice, 29.10.2006
Seminář je koncipován zejména pro začátečníky v oblasti španělského tance. Seznámíte se v něm se základní technikou dupaných variací, které tvoří rytmickou část tance a s technikou pohybů paží a těla, které jsou převážně složkou plynulou. To vše bude doplněno důrazem na procítění hudby s komplexním propojením práce celého těla. Přestože jsou španělské tance v profesionální podobě rytmicky i pohybově velmi náročné, obsah tohoto semináře je volen tak, aby byl srozumitelný právě začátečníkům.

Věkové omezení účastníků není stanoveno, doporučujeme ale od 12 let výše. Minimální počet účastníků je 10. V případě menšího počtu by byl seminář zrušen (všichni přihlášení účastníci by o tom byli s předstihem informováni). Maximální počet je vzhledem k optimální výuce a možnosti individuálního přístupu stanoven na 25 účastníků. V případě většího zájmu má přednost ten, kdo se dříve přihlásí.

Základní informace:
- termín konání: neděle 29.října 2006
- rozsah semináře: 5x50 minut

Časový program:
od 9:30 hod - registrace
10 - 13 hod - 1.část výuky
pauza
14 - 16 hod - 2.část výuky
16:00 hod - ukončení semináře

Místo konání:
Brno Kohoutovice
Centrum volného času Ulita
Stamicova 7

Spojení MHD č.x25, zastávka Stamicova nebo Voříškova.

Kurzovné:
400,- Kč pro účastníky přihlášené do 20.10.2006
450,- Kč pro účastníky přihlášené později

Kurzovné se bude platit při registraci, před zahájením semináře.

Doporučená obuv a oblečení:
Pohodlné lehké oblečení, ve kterém se vám bude dobře tančit, dívky delší širokou sukni. Pro rytmické dupání doporučujeme boty se znělým, pokud možno vyšším podpatkem.

Ostatní:
Pro zajištění pitného režimu doporučujeme vzít s sebou láhev s vodou nebo čajem.

Lektor kurzu:
Pavel Lhotský - choreograf a trenér španělských tanců souboru La Quadrilla, ale také moderních line a couple dancingových choreografií. Absolvoval řadu praktických seminářů s vynikajícími tanečníky a lektory španělských tanců. Bohaté zkušenosti má s lektorováním a také bývá pravidelným členem porot na tanečních country soutěžích.
V září 2006 absolvoval 14-ti denní taneční seminář u nejlepších lektorů přímo ve Španělsku.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku