ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 06.12.2023
Svátek má Mikuláš

Odběr novinek emailem:
Email:PR2006: 61 choreografií přihlášeno na country

06.06.2006 Švestka Štefan 31080
obrázek v článku Dnešního večera se k nám do Pardubic dostala 61. přihláška na sobotní country soutěž na festival Pardubická Ryengle 2006. Situace však není bezvýchodná pro další soubory, které se chtějí ještě stále do country soutěže přihlásit. Proč? přečtěte si pozorně článek
Již v minulém roce jsme se zabývali pravidlem pro přihlašování choreografií do jednotlivých kategorií. Připomenutí můžete přečíst v článku Pravidla přihlašování na Pardubickou Ryengli 2005.

Toto pravidlo je nadále v platnosti a tak vlastně je přihlášen soubor v každé kategorii pouze jednou choreografií a druhá je považována za náhradní. Proto každý další soubor má stále šanci na přihlášení na festival PR2006.

Opačný problém je zatím v irské taneční části soutěže, která nám zatím čeká na svého prvního soutěžícího. Pro tuto část festivalu platí, že v případě malého počtu přihlášených irských choreografií, bude připraven náhradní program. Pevně doufáme, že však irská taneční soutěž, která je jedinečná svého druhu v České republice bude opět místem pro setkání tanečních souborů ze tří krajin - České republiky, Slovenska a Polska.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku