ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:LT Ryengle 2006 za rohem!

07.06.2006 Švestka Štefan 37921
obrázek v článku ahojda táborníci a tábornice! Letošní ročník je uzavřen po stránce účastníků a již i rozdělen do jednotlivých oddílů. Jednotlivé oddíly se dozvíte až v táboře, ale co se můžete dozvědět už nyní? Tábor pod hradem Sion totiž bude zahájen za necelý měsíc...
LT Ryengle 2006 si rozhodně nemůže stěžovat na nezájem účastníků. Již od poloviny dubna máme přihlášeno nynějších 53 malých táborníků. V nejbližší době bude zde na stránkách zveřejněn seznam doporučených věcí na letošní ročník.

Účastníkům tábora se již krátí doba odjezdu. Do té doby však ještě budou muset sehnat bezinfekčnost a hlavně zaslat fotografii na email zvak@hramat.cz, abychom stačili připravit poslední potřebné věci k letošnímu táboru.

Téma celotáborovky - Hobit: stavba Hobitína, kterou si naši malý táborníci mohli vybrat v naší diskuzi.

Vedle nových her se můžou táborníci těšit i na další nové vybavení tábora, které dopořizujeme každoročně na zpříjemnění pobytu. Rodiče pak jistě ocení naši novou službu - informce o táborovém životu dni po dnu zde na našich stránkách. Naleznete zde informace nejen o jídelníčku, o počasí, o programu, ale taktéž i některé fotografie.

Tato služba navazuje na naši žádost adresovanou všem rodičům - chceme totiž, aby případné informace o táboru hledali právě zde na stránkách a nebo přímo na telefonu odpovědných provozovatelů tábora. Ne však komunikací po mobilních telefonech s dětmi, které na našem táboře, díky našim zkušenostem, v rukou dětí nechceme. Věříme, že našemu doporučení porozumíte a budete nám tím nápomocni se plně orientovat na průběh tábora. Veškeré dotazy jsme samozřejmě připraveni Vám na našich telefonech zodpovědět.

Vypsat účastníky letošního táboraKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku