ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 22.09.2023
Svátek má Darina

Odběr novinek emailem:
Email:westernový víkend ve znamení KOŇSKÉ SHOW

02.06.2006 Švestka Štefan 28086
zve westernové městečko STONETOWN
westernové městečko STONETOWN si vás dovoluje pozvat na druhý westernový víkend.

Zlatým hřebem programu bude vystoupení manželů Tomkových z ranče Sedící kůň, kteří předvedou velkolepou koňskou show. Nebude chybět ani kaskadérský kousek Indoše a to tažení za koněm přes oheň v divadelní hře Ohnivý trest. Během celého víkendu proběhne několik vystoupení Divadla starého západu a také ukázky práce s bičem, lasem, koltem.

Pro děti a všechny ostatní zájemce máme připraveny zkoušky dovednosti, jako je hod tomahavkem, lasem, střelba z luku, jízda na koni, rýžování zlata a mnoho další zábavy. Pro dospělé jsme na páteční večer připravili posezení v saloonu při kytaře a v sobotu se opět můžete těšit na country bál se skupinou Samorost.

westernový víkend ve znamení KOŇSKÉ SHOW

Program:
Pátek 16. června 2006:
od 17 hod. posezení při kytaře a zpěvu v saloonu Gold nugget

sobota 17. června a neděle 18. června 2006:
začátek vždy ve 13 hodin,

velká koňská show, Divadlo starého západu (hry Správná volba a Ohnivý trest), ukázka westernových dovedností (práce s lasem, koltem, bičem …), soutěže pro děti (rýžování zlata, jízda na koni, hod lasem, tomahavkem, nožem, atd…)

sobotní country bál se skupinou SAMOROST
Vstupné: dospělí … 60,-Kč děti……...30,-Kč country bál …50,- Kč
vstupné dospělí + bál …80,-Kč víkendové vstupné …100,-Kč

Info: Westernové městečko Stonetown leží poblíž Kamenice u Herálce. Do areálu se dostanete ze silnice Kamenice – Plačkov. Parkování v blízkosti městečka. Pokud použijete vlaku vystupte na zastávce Kamenice u Humpolce (trať č.237) a dále podle ukazatelů, asi 1,5 km.

Další informace získáte na www.stonetown.cz tel. 776 706 191Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku