ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 17.06.2024
Svátek má Adolf

Odběr novinek emailem:
Email:Změny pro letošní ročník festivalu Pardubická Ryengle

01.06.2006 Švestka Štefan 41196
pravidla pro letošní ročník prestižní country a irské taneční festival koneného od 1. do 3. prosince 2006 v Pardubicích
Chtěl bych nyní shrnout základní změny oproti předchozím letům. Změny reaguji na vývoj na taneční scéně a taktéž dle posledních ročníků festivalu PR.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na posouzení hudby použité u choreografie.
Tím sejme obrovské břemeno z poroty. Díky tomu se nově ustanovuje povinnost souboru do 31.10. poslat muziku na soutěžní choreografie na posouzení. Pokud je nedodá, je vyškrtnut ze startovní listiny a uvolněné místo je nabídnuto náhradníkům.

Náhradník je povinen hned po oslovení dodat přihlášku + muziku.

Irský den bude nadále v neděli, ale přesune se na 10 hodinu do KD Hronovická. Patronace celého Irského dne je svěřena Mišovi Köverovi. Je to další krok pro snahu získat irské choreografie pro jedinečnou irskou taneční soutěž v České republice.

Death line přihlášení pro irské soubory je 30. září 2006. Pokud se nepřihlásí dostatečný počet choreografií, tak je již nyní připravován náhradní program, který bude případně aktivován po tomto datu.

Dokumenty potřebné k letošnímu ročníku festivalu PR naleznete v našem Download centru.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku