ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 27.09.2023
Svátek má Jonáš

Odběr novinek emailem:
Email:2. Otevřené Mistrovství České republiky v Cloggingu a Line tancích pro starší 15 -ti let včetně

31.05.2006 Švestka Štefan 37107
18. - 20. května 2007, Hodonín
Ahoj,

Chtěli bychom vám oznámit že se bude konat 2. Otevřené Mistrovství České republiky v Cloggingu a Line tancích pro starší 15 -ti let včetně. Termín již je jasný a bude probíhat o víkendu 18. - 20. května 2007.Jedná se o soutěž, kde si mohou zasoutěžit i starší a né jen děti do 18 -ti let. Budou se sto procentně otvírat kategorie Solo clogging, Duo Cloggingu, Skupina Cloggingu a ve stejném znění taktéž Line Dance . To znamená solo, duo a skupina. Někteří z Vás již na Mistrovství byli a ví jak vše probíhalo a pro ty, co ne, tak se budeme snažit veškeré propozice a ceny vyhodnotit zavčasu.Byli by jsme moc rádi za vaši účast a pomoci na zrodu další pravidelné soutěži.

A ještě bych vás chtěl poprosit o předběžné zaslání mailu na info@cosh-boy.cz, abychom věděli s jakou asi účastí bychom mohli počítat a vypracovat předběžný harmonogram, ubytování a stravu.

Za TK Black and White Hodonín se na Vás bude těšit Michal Vaněk

Veškeré informace budou na http://www.tkblackandwhite.com a http://www.ryengle.czKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku