ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 01.10.2020
Svátek má Igor

Odběr novinek emailem:
Email:HOT NEWS

18.05.2006 Vašák Jiří 23678
Stodola v nezadržitelném tempu
Ahoj

s ubývajícími dny před finálem Stodoly stoupá nervozita a aktivita mezi soubory... Stejně tak v našem organizačním štábu. Zatímco Karel Čech je co do technických vymožeností velmi tradiční a konzervativní (nepoužívá e-mail, internet, počítač, scanner) a dává přednost tradiční poště, známkách a obálkám, já se snažím komunikovat přes počítač, mobil, emaily, apod. A tak se někdy naše informace trochu rozcházejí, míjejí a občas matou účastníky... Za to se omlouvám a prosím o pochopení.

Včera prý Karel Čech rozesílal souborům časy prostorovek a pořadí soutěže, já dnes vím nové informace od souborů a tak tam už jsou zase změny. Devils Dream potřebuje vystoupit později, až jejich klíčový tanečník složí odpoledne přijímací zkoušky, a tak jsme jej přesunuli na konec. Teď jsem dostal SMSzprávu, že se z finále omlouvá Louisiana. Je půlnoc, a tak jim zavolám až zítra. Zvážíme zda je reálné pozvat některého z náhradníků...(zda má ještě šanci připravit program)
Calipso chce zkoušet až v sobotu ráno. Black and White přijede s Novo.štístkou do Prahy až v sobotu dopoledne (snad kolem 11.00). také Rozálie přijede až v sobotu ráno. Málo souborů plánuje zůstat v sobotu přes noc. Hodně se chce vracet domů již v sobotu v noci.... škoda.

Jinak vše klape. V úterý máme první organizační schůzku se všemi pomocníky.
Držíme si palce. Ta Louisiana mně fakt mrzí. Doufám, že to není nic vážného...

Vližší inforamce si stáhněte v Download sekci

Jiří Vašák
org.štáb Stodoly mob: 603/842155Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku