ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:Ve vašem hledáčku je Pardubická Ryengle 2006

18.04.2006 Švestka Štefan 41606
obrázek v článku minulý ročník po spuštění přihlášek na internetu bylo po čtyřech dnech přihlášeno 30 choreografií - polovina z celkového povoleného limitu celé country soutěže. Jak to bude letos - datum spuštění přihlášek - 1. června se blíží...
Festival Pardubická Ryengle má další pokračování. A opět v oblíbeném a známém prostoru, který tanečníkům naprosto vyhovuje - v pardubickém IDEONu.

La Quadrilla Brno na PR2005

Nedocenitelné vlastnosti bývalého bazénu pokrytého tanečním parketem lákají každoročně velké množství tanečních souborů, aby zúročily svou přípravu a pokusily se získat některé v country tanečním světě vysoko uznávaných ostruh.

Slavnostní nástup a plný parket na PR2005

Festivalu se opět podařilo dostat dotaci od města, Pardubického kraje a Ministerstva kultury a proto máme volné ruce na přípravu. Bez těchto finančních injekcí by festival nemohl existovat a proto po těchto zásadních jednáních se může konečně vše rozeběhnout jak na běžícím páse.

Verdikt poroty na PR2005

Letošní festival projde opět trochou změn, které reagují na vývoj tanečních stylů. Pod pokličku Vás necháme nahlédnout v nejbližším možném termínu - zatím se stále jedná, připravuje a dolaďuje do posledních detailů.

Roonah Košice na PR2005

Co můžeme prozradit již teď, je to, že se vedle tradiční soutěže a pátečního koncertu můžete těšit i na semináře pro tanečníky a vedoucí. Veškeré akce nabalené k festivalu budeme dále upřesňovat. Sledujte naše stránky a budete vědět vše potřebné.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku