ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 17.06.2024
Svátek má Adolf

Odběr novinek emailem:
Email:TCS LOUISIANA připravuje Písek JZČ kolo

07.04.2006 Švestka Štefan 49768
TCS LOUISIANA zve všechny příznivce country na krajské kolo celostátní postupové soutěže pro Jižní a Západní Čechy jménem Stodola, která se bude konat dne 22. dubna v Kulturním Domě v Písku.
Soutěž bude probíhat celé odpoledne od 13:00, kdy vše začne slavnostním nástupem všech zúčastněných souborů a úvodním slovem starosty města Písku JUDr. Luboše Průši a také ředitelem celostátní soutěže Jiřího Vašáka. V porotě zasednou tito dva hosté společně se zpěvákem Pepou Zochem, paní Jiřinou Štochlovou, vedoucí dětského tanečního souboru Malý Furiant a maminkou Pavlíny Jíšové, a Davidem Dvořákem, profesionálním callerem a tanečníkem.

Předpokládaný konec soutěže je v 19:00. Večerní country bál započne ve 20:00 a to slavnostním nástupem všech tanečních skupin, předáváním cen a vyhlášením souborů, které postupují do celostátního kola. Moderátorem celé akce bude Jirka „Jenčák“ Jenšovský z Eldoradia. Večerem Vás budou provázet kapely Cop Plzeň http://www.copmusic.cz, Patrola České Budějovice http://www.patrola.cz, a Kvintet Písek http://www.kvintet.wz.cz a samozřejmě se můžete těšit i na hosta tohoto večera, zpěváka Pepu Zocha.

Dále na Vás čeká ukázka profesionálních pistolníků a bičařů a vystoupí pochopitelně i účastníci taneční soutěže. TCS LOUISIANA si pro Vás připravila i jedno malé taneční překvapení. Přijďte, jste všichni srdečně zváni a vítáni.

TCS LOUISIANA www.tcslouisiana.cz. Zveme všechny, kteří mají zájem se seznámit s tanečním stylem zvaným country, nebo se chtějí inspirovat, či si pouze zatančit, aby přišli dne 22. dubna do Kulturního Domu v Písku. Tam bude probíhat taneční soutěž Stodola, která bude zakončena tradičním country bálem. A na co se během celého dne můžete těšit? Tak jsou samozřejmě vystoupení tanečních country souborů z celých Jižních a Západních Čech včetně pořádajícího souboru TCS LOUISIANA, dále na porotu ve složení: JUDr. Luboš Průša, Starosta města Písku; Jiří „Jeff“ Vašák, ředitel celostátní soutěže Stodola; Pepa Zoch, zpěvák; Jiřina Štochlová, vedoucí tanečního souboru Malý Furiant a maminka Pavlíny Jíšové; David Dvořák, profesionální caller a tanečník. Večerem budou provázet známé kapely COP Plzeň, Patrola České Budějovice a Kvintet Písek a čeká na vás i ukázka profesionálních pistolníků a bičařů. Vystoupí také host večera a zároveň jeden z porotců, zpěvák Pepa Zoch. Moderátor celého dne bude Jirka „Jenčák“ Jenšovský z Eldorádia. Pokud se Vám zalíbil program, který je skutečně pestrý a bude se na co dívat, přijďte do Kulturního Domu v sobotu 22.dubna ve 13:00 na taneční soutěž a nebo na country bál ve 20:00 tamtéž. Jste srdečně zváni. TCS LOUISIANAKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka