ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 24.05.2024
Svátek má Jana

Odběr novinek emailem:
Email:COUNTRY TANČÍRNA 2006

28.02.2006 Švestka Štefan 31848
24.-26. března 2006 ZŠ Bellova - Praha 10 – Petrovice
Českomoravská asociace dětských country tanečních skupin

Vás zve na víkendové setkání dětských tanečních skupin
Vážení a milí přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat do Prahy na šestý ročník COUNTRY TANČÍRNY. Pořadatelem akce je Českomoravská asociace dětských country tanečních skupin. I letos zůstává cílem akce : SEZNÁMIT SE ! A to nejen mezi sebou navzájem – navázat při tanci nová přátelství, ale i seznámit se s něčím novým a zajímavým, co by mohlo ozvláštnit repertoár Vaší taneční skupiny nebo alespoň zpestřit rozcvičky a taneční tréninky.

Co nás letos čeká? Páteční semináře budou věnovány opakování. Zopakujeme si historické tance a line dance. Novinkou bude, že letos dáme příležitost lektorovi, který vzešel z vašich řad – výuku line dance bude mít na starosti Jakub Gibon Žák z TK CALIPSO. Historické tance bude vyučovat Miroslav Smaha ze souboru Regii Caroli Regis. Neděle bude věnována našemu cestování po světě. Ke Skotsku, Irsku, Izraeli, Jižní Americe, Mexiku, Francii, Orientu, Africe a Apalačským horám , které jsme navštívili v posledních pěti letech , letos přibude Itálie a Kuba a Portoriko. Silvie Slifka Schmidtová bude učit Tarantellu - velmi rychlý tanec, který pochází z jižní Itálie. Na Kubu a Portoriko nás zavede tanec zvaný Salsa.

Každému z nabízených tanečních směrů budou věnovány dva samostatné semináře (I. a II). Vždy dva semináře budou probíhat paralelně . Proto jsou semináře rozděleny do dvou dílů – aby ten, kdo bude mít zájem, mohl navštívit všechny. Rádi bychom také brali ohled na menší a větší děti. Proto bude jeden ze seminářů věnován mladším dětem a „tanečním zajíčkům“ a druhý starším a zkušenějším dětem.

V sobotu nás čeká ryze „pracovní“ dopoledne. Program je zaměřen na pohybovou průpravu , rytmiku a týmové hry. Např. od Silvie Slifky Smidtové se dozvíme, jak se dělá rozcvička v Silmarionu. Program je opět sestaven tak, aby mohli účastníci využít co nejvíc seminářů.

Po obědě nás čeká na uvolnění hodinka country tancování s Lentilkou Blankou. A pak si pořádně zařádíme při hře. Protáhnete si tělo i mozek a doufám, že se hlavně dobře pobavíte a zasmějete. Hra je určena jak pro děti, tak pro vedoucí. Vřele doporučujeme vyhledat si pár informací o největším Čechovi v našich dějinách (pozn. tím nemyslíme Járu Cimrmana, ten bohužel kvůli zaneprázdnění účast na Tančírně odmítl). Sobotní večer patří starému dobrému country a Lentilce Blance a soutěžní přehlídce předtančení.

Akce je plánována maximálně pro dvě stě účastníků.
Velice se na Vás těšíme a doufáme, že se Vám naše akce bude líbit.

Za organizátory Ondřej , Ivan a Eva


Záležitosti organizační :

Místo konání Základní škola Bellova, Praha 10 – Petrovice
Datum konání 24.-26. března 2006 – bohužel Vás můžeme přijmout až od 18.00 hod.

ubytování ve třídách ve vlastních spacácích - nezapomeňte s sebou karimatky, boty na přezutí a boty na tanec s nečernící podrážkou a bez podpatků (PROSÍM)

stravování zajištěno od sobotní snídaně do nedělní snídaně
sobota snídaně 15 Kč
sobota oběd 55 Kč
sobota večeře 55 Kč
neděle snídaně 15 Kč
čaj zdarma (vezměte si s sebou vlastní hrnečky)

doprava vlastní – na požádání si vás (po sdělení doby příjezdu) vyzvedneme na nádraží

cena badge pro člena CCCDCA 200,- Kč + cena za objednané jídlo
pro nečlena CCCDCA 230,- Kč + cena za objednané jídlo

Badge prosím noste po celou dobu setkání.

Přivezte s sebou prosím potvrzení o bezinfekčnosti a seznam dětí.
Vezměte si s sebou dobrou náladu :-)
Z důvodu zajištění kvality jednotlivých seminářů je maximální počet účastníků na akci 200. Při naplnění kapacity může být ukončen příjem přihlášek před uzávěrkou. Na přihlášce vyznačte, zda máte zájem o seminář dramatické výchovy (uveďte počet dětí). Přihlášku můžete poslat
e-mailem na adresu evaivan@centrum.cz nebo poštou na adresu : Eva Svobodová, Evropská 674, 160 00 Praha 6. Přihláška bude akceptována jako závazná až po zaplacení příslušného poplatku. Peníze zasílejte složenkou na adresu uvedenou výše. Zaslání peněz na účet Asociace, prosím, předem dohodněte na telefonním čísle 606223939 s naší hospodářkou, ušetříte nám tím řadu problémů. Děkujeme.

Přihlášky pošlete nejpozději do 15.3. 2006.
Pokud se rozhodnete pro účast na akci po tomto termínu,
telefonujte prosím na číslo 235 353 821 nebo 724 305 248. Domluvíme se.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku