ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:Co přinesl rok 2005 pro Ryengle.cz?

22.01.2006 Švestka Štefan 31860
první měsíc v letošním roce je téměř za námi a proto je vhodná doba zhodnotit rok i pro náš server
Jak jste si jistě všimli, tak server Ryengle.cz se stále vyvíjí a stále roste. I díky němu se dozvídáte nové informace z country, irského tancování. Samozřejmě nejen z něj, ale i z dalších oblastí, které se přímo dotýkají country, irska či obecně tancování.

V roce 2005 jste nově mohli zaregistrovat dvě nové rubriky - DISKUZE a AKCE. Obě rubriky jsou Vám k dispozici, každá s jiným zaměřením - první je na vyměňování informací a zkušeností k jednotlivým diskuzním tématům (asi jste si sami všimli bouřlivého diskutování například po festivalu PR2005, které však vánočními svátky utichlo) - rádi přijmeme Vaše nápady na vytvoření jakéhokoliv dalšího diskuzního tématu. Druhá rubrika Vám bezplatně slouží k umístění Vašich akcí na našem serveru. Server Ryengle.cz opět překročil další magickou hranici návštěvnosti a i proto je dobré dát vědět o Vašich plánovaných akcích na internetu.

Pokud se bavíme o návštěvnosti, tak uvedu čísla, která mluví za sebe:
V měsíci prosinec 2005 otevřeli návštěvníci přesně 22.029 stránek zdroj Navrcholu.cz. Rekordním dnem se stal 5. prosinec, kdy se otevřelo celkem 3.343 stránek V JEDNOM DNU!

Jsem samozřejmě rád, že Vaše kroky po internetu zabloudí na naše stránky. Informace, které tu zveřejňujeme Vám doufám pomáhají v jednodušší orientaci na poli country a iského tancování. Stále Vám navíc nabízíme, aby informace o Vašich souborech i akcíh byly umístěny na naše stránky. Nabízíme i dlouhodobější spolupráci pro ostatní country taneční servery, kde po naší domluvě můžete uveřejňovat naše informace s aktivním odkazem na zdroj - Ryengle.cz. A v neposlední řadě můžou i jednotlivci přispívat na náš server - ať formou komentářů, diskuzí, ale pro ty, kteří by chtěli zkusit jaké to je psát články, se můžou pokusit o své prvotiny právě na těchto stránkách.

Vzhledem ke stálému vývoji stránek Vás žádám i o konstruktivní nápady k obohacení této již rozsáhlé inetové prezentace našeho společného koníčku - tance.

Na závěr Vám děkuji jménem všech, kteří přispívali na web Ryengle.cz a kteří se starali o jeho co nejvíce bezproblémový chod, za Vaši náklonost v roce 2005 a doufáme, že k nám naleznete cestu i v roce letošním.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku