ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 01.03.2024
Svátek má Bedřich

Odběr novinek emailem:
Email:Taneční maraton

17.09.2005 Švestka Štefan 28415
24hodinový maraton, výherce bere hodnotné ceny!
Vážení tanečníci,

zasíláme Vám informace o 24 hodinovém tanečním maratónu Pardubice, který agentura CMD pořádá. Můžete se jej zúčastnit jako diváci, ale také jako aktivní tanečníci a to tak, že se přihlásíte jako taneční pár ( podmínky jsou v přiloženém letáku ). Na této prestižní akci nebude chybět Leoš Mareš, SUPERSTAR Vlasta Horváth, moderátor Pavel Cejnar, taneční skupiny ARCO, T-BASSE, HROCH, taneční klub LIFE a další. Plakát najdete v příloze!

V případě, že by jste se chtěli dozvědět něco bližšího, můžete také zavítat na naše webové stránky www.tanecnimaraton.cz , kde se samozřejmě můžete i přihlásit.

V případě, že se o tyto informace chcete podělit s členy Vašich tanečních skupin, budeme rádi, když náš informační leták vyvěsíte ve Vašem tréninkovém centru nebo pošlete emailem dál. Předpokládám, že bude velice prestižní pro všechny soubory východočeského regionu, když vyšlou na tuto soutěž jeden i více soutěžních párů, protože přihlášky již přijímáme z celé republiky.

A co čeká vítězné tři páry ? Jsou to věcné ceny od televizoru, elektroniky, dárkových košů, spodní prádlo od prestižních značek a mnoho dalších cen v celkové výši až 50.000,- Kč.

Neváhejte tedy s přihláškou, protože počet soutěžících je omezen pouze na 30 párů.

Za celý team Taneční skupiny ARCO, Umělecké agentury F.D.C. a CMD agency, přejeme úspěšný vstup do sezóny 2005/2006 a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Jan Crha Zuzana Studničná
Art director ProdukceKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku